Arthur Kennedy

eo

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Arthur Kennedy

Jakość:

Artykuł „Arthur Kennedy“ w esperanto Wikipedii posiada 14.9 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 2 referencji oraz 3 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (esperanto).

Od czasu utworzenia artykułu "Arthur Kennedy" jego treść była napisana przez 1 zarejestrowanych użytkowników esperanto Wikipedii oraz edytowana przez 600 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 5 razy w esperanto Wikipedii oraz cytowany 3667 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Esperanto): Nr 7431 w listopadzie 2025 roku
  • Globalny: Nr 31299 w lipcu 2008 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Esperanto): Nr 32624 w grudniu 2025 roku
  • Globalny: Nr 79105 w czerwcu 2025 roku

Dla danego artykułu znaleziono 30 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Arthur Kennedy
37.6205
2Włoski (it)
Arthur Kennedy
26.0847
3Rumuński (ro)
Arthur Kennedy
26.0466
4Urdu (ur)
آرتھر کینیڈی
25.6132
5Ukraiński (uk)
Артур Кеннеді
25.534
6Niemiecki (de)
Arthur Kennedy
24.7423
7Rosyjski (ru)
Кеннеди, Артур (актёр)
19.5718
8Niderlandzki (nl)
Arthur Kennedy
18.9469
9Bułgarski (bg)
Артър Кенеди
18.1457
10Hiszpański (es)
Arthur Kennedy
16.5902
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Arthur Kennedy" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Arthur Kennedy
2 147 018
2Niemiecki (de)
Arthur Kennedy
313 850
3Francuski (fr)
Arthur Kennedy (acteur)
210 255
4Włoski (it)
Arthur Kennedy
209 572
5Hiszpański (es)
Arthur Kennedy
132 093
6Japoński (ja)
アーサー・ケネディ
73 193
7Portugalski (pt)
Arthur Kennedy
28 495
8Perski (fa)
آرتور کندی (بازیگر)
27 818
9Polski (pl)
Arthur Kennedy (aktor)
16 163
10Niderlandzki (nl)
Arthur Kennedy
12 901
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Arthur Kennedy" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Arthur Kennedy
9 762
2Hiszpański (es)
Arthur Kennedy
925
3Włoski (it)
Arthur Kennedy
848
4Niemiecki (de)
Arthur Kennedy
758
5Francuski (fr)
Arthur Kennedy (acteur)
362
6Japoński (ja)
アーサー・ケネディ
287
7Rosyjski (ru)
Кеннеди, Артур (актёр)
228
8Perski (fa)
آرتور کندی (بازیگر)
171
9Portugalski (pt)
Arthur Kennedy
115
10Polski (pl)
Arthur Kennedy (aktor)
80
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Arthur Kennedy" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Arthur Kennedy
174
2Francuski (fr)
Arthur Kennedy (acteur)
64
3Niemiecki (de)
Arthur Kennedy
53
4Włoski (it)
Arthur Kennedy
42
5Hiszpański (es)
Arthur Kennedy
33
6Hebrajski (he)
ארתור קנדי (שחקן)
23
7Rosyjski (ru)
Кеннеди, Артур (актёр)
23
8Japoński (ja)
アーサー・ケネディ
21
9Szwedzki (sv)
Arthur Kennedy
15
10Kataloński (ca)
Arthur Kennedy
14
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Arthur Kennedy" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
آرثر كينيدي
1
2Kataloński (ca)
Arthur Kennedy
1
3Francuski (fr)
Arthur Kennedy (acteur)
1
4Turecki (tr)
Arthur Kennedy
1
5Ukraiński (uk)
Артур Кеннеді
1
6Urdu (ur)
آرتھر کینیڈی
1
7Bułgarski (bg)
Артър Кенеди
0
8Czeski (cs)
Arthur Kennedy
0
9Duński (da)
Arthur Kennedy
0
10Niemiecki (de)
Arthur Kennedy
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Arthur Kennedy" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Arthur Kennedy
536
2Francuski (fr)
Arthur Kennedy (acteur)
277
3Japoński (ja)
アーサー・ケネディ
204
4Włoski (it)
Arthur Kennedy
202
5Rosyjski (ru)
Кеннеди, Артур (актёр)
192
6Turecki (tr)
Arthur Kennedy
192
7Polski (pl)
Arthur Kennedy (aktor)
184
8Perski (fa)
آرتور کندی (بازیگر)
182
9Portugalski (pt)
Arthur Kennedy
169
10Koreański (ko)
아서 케네디
151
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Esperanto:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Esperanto:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Esperanto:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Esperanto:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Esperanto:
Globalnie:
Cytowania:
Esperanto:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
آرثر كينيدي
bgBułgarski
Артър Кенеди
caKataloński
Arthur Kennedy
csCzeski
Arthur Kennedy
daDuński
Arthur Kennedy
deNiemiecki
Arthur Kennedy
enAngielski
Arthur Kennedy
eoEsperanto
Arthur Kennedy
esHiszpański
Arthur Kennedy
euBaskijski
Arthur Kennedy
faPerski
آرتور کندی (بازیگر)
fiFiński
Arthur Kennedy
frFrancuski
Arthur Kennedy (acteur)
glGalicyjski
Arthur Kennedy
heHebrajski
ארתור קנדי (שחקן)
idIndonezyjski
Arthur Kennedy
itWłoski
Arthur Kennedy
jaJapoński
アーサー・ケネディ
koKoreański
아서 케네디
nlNiderlandzki
Arthur Kennedy
plPolski
Arthur Kennedy (aktor)
ptPortugalski
Arthur Kennedy
roRumuński
Arthur Kennedy
ruRosyjski
Кеннеди, Артур (актёр)
shSerbsko-chorwacki
Arthur Kennedy
srSerbski
Артур Кенеди
svSzwedzki
Arthur Kennedy
trTurecki
Arthur Kennedy
ukUkraiński
Артур Кеннеді
urUrdu
آرتھر کینیڈی

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Esperanto:
Nr 32624
12.2025
Globalny:
Nr 79105
06.2025

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Esperanto:
Nr 7431
11.2025
Globalny:
Nr 31299
07.2008

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W esperanto Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Izotopoj de fero, Georgo de Kembriĝo, Jacques-Louis David, Oregona lando, Fazado (sonefekto), Izotopoj de ksenono, Diurno, Izotopoj de sulfuro, Burko (islamo), Flory Witdoeckt.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji